Samovar
Closed
2020-12-08
850972
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SAMOVAR, 1800-talets senare del, Ryssland, mässing, handtag med svärtat trä, höjd ca 47 cm
Visst bruksslitage, trä med färgbortfall