Sidobord allmoge

Sidobord allmoge
Sidobord allmoge
Sidobord allmoge
Sidobord allmoge
Sidobord allmoge
Sidobord allmoge

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, sent 1800-tal, ådringsmålning föreställande valnöt, höjd ca 71, 88 x42 cm

Bruks- samt ålderslitage

850975

2020-12-08