Andreas Wargenbrant bronsskulptur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "My First Dollar", förgylld och grönpatinerad brons, skyltmärkt samt numrerad 10/50, 41x90 cm

850977

2020-12-08