Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
ROBERT ENGSTRÖM, väggpendyl, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, förgylld och bronserad, urtavlan märkt Rob Engström Stockholm, höjd ca 72 cm
850990
2020-12-08