Jonas Lindvall Miss Holly

Jonas Lindvall Miss Holly
Jonas Lindvall Miss Holly
Jonas Lindvall Miss Holly
Jonas Lindvall Miss Holly
Jonas Lindvall Miss Holly
Jonas Lindvall Miss Holly
Jonas Lindvall Miss Holly
Jonas Lindvall Miss Holly
Jonas Lindvall Miss Holly
Jonas Lindvall Miss Holly

Klubbat för:

17 000 SEK

13 000 SEK

JONAS LINDVALL, "Miss Holly", stolar, 4 st, STOLAB, ek, undertill märkta, sitthöjd ca 46 cm

Lagning, bruksslitage

850992

2020-12-08