Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Porträtt av en 1600-tals man, olja på uppfodrad duk, ca 51x38 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar, skador
851005
2020-12-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner