Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Porträtt av en 1600-tals man, olja på uppfodrad duk, ca 51x38 cm

Zustandsbeschreibung

Krackeleringar, skador

851005

2020-12-08