Bokskåp NK

Bokskåp NK
Bokskåp NK
Bokskåp NK
Bokskåp NK
Bokskåp NK
Bokskåp NK
Bokskåp NK
Bokskåp NK
Bokskåp NK
Bokskåp NK
Bokskåp NK
Bokskåp NK

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 3 st, omkring 1900-talets mitt, Nordiska Kompaniet, undertill med skåpdörrar, centralt med utdragbara skrivskivor, overdel med hyllplan varav 1 skåp med jalusi och lådor, höjd ca 200, bredd 101, djup 40 cm, nyckel finns

Bruksslitage med mindre störmärken kring stommar

851009

2020-12-11