Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
BLOMSTERBORD, jugend, björkfanér, skurna detaljer, höjd ca 84, 98x51 cm
Skador, slitage
851011
2020-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här