Ljuskrona 1900-tal venetianskstil

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

LJUSKRONA, 1900-tal, 6 ljusarmar, venetianskstil, droppformade prismor, elektrifierad, höjd ca 66, diameter 62 cm

Skärmar med slitage, fläckar
Bruksspår, prismaklot saknas

851013

2020-12-11