Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
LJUSKRONA, 1900-tal, 6 ljusarmar, venetianskstil, droppformade prismor, elektrifierad, höjd ca 66, diameter 62 cm
Skärmar med slitage, fläckar
Bruksspår, prismaklot saknas
851013
2020-12-11