Skrivbord Louis XV stil
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SKRIVBORD, Louis XV stil, Frankrike, fanerat med lövträ, intarsiadekor, läderklädd skiva, 3 lådor i sargen samt 3 blindlådor, figurala beslag och ornament i mässing och bronserad metall, höjd ca 80, 169x97 cm
Skador, slitage, märken, 1 beslag saknas
851016
2020-12-17