Skrivbord Louis XV stil

Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKRIVBORD, Louis XV stil, Frankrike, fanerat med lövträ, intarsiadekor, läderklädd skiva, 3 lådor i sargen samt 3 blindlådor, figurala beslag och ornament i mässing och bronserad metall, höjd ca 80, 169x97 cm

Skador, slitage, märken, 1 beslag saknas

851016

2020-12-17