Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERNST LINDGREN (1887-1948): Vinterlandskap i solnedgång, signerad Ernst Lindgren och daterad 1941, olja på duk, ca 79x99 cm
Fläckar
851018
2020-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här