Klubbat för:
35 000 SEK
15 000 SEK
ANDERS ANDERSEN-LUNDBY (Danmark 1840-1923): Vinterklätt landskap med rådjur, signerad Anders Andersen-Lundby, olja på duk, ca 101x173 cm
851019
2020-12-17