Chiffonje björk 1900-talets första hälft

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHIFFONJE, Karl-Johan stil, 1900-talets första hälft, björkfanér, låda i sarg, uppsats med spegel och 4 lådor, klaff och dörrpar med bakomvarande inredning, höjd ca 170, 111x50 cm

Skador, slitage, märken

851020

2020-12-17