Boulespel

Boulespel
Boulespel
Boulespel
Boulespel
Boulespel
Boulespel

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

BOULESPEL, 1900-tal, i trälåda, ca 35x43 cm

Slitage, märken

851024

2020-12-17