Matbord troligen Farstrup

Matbord troligen Farstrup
Matbord troligen Farstrup
Matbord troligen Farstrup
Matbord troligen Farstrup
Matbord troligen Farstrup
Matbord troligen Farstrup
Matbord troligen Farstrup
Matbord troligen Farstrup
Matbord troligen Farstrup
Matbord troligen Farstrup
Matbord troligen Farstrup
Matbord troligen Farstrup

Klubbat för:

1 400 SEK

3 000 SEK

MATBORD, troligen Farstrup, Danmark 1960-tal, teakfanér, 2 iläggsskivor medföljer a 60 cm, höjd ca 73, diameter 120 cm

Märken, repor, ben med skador

851029

2020-12-17