Klubbat för:
1 400 SEK
3 000 SEK
MATBORD, troligen Farstrup, Danmark 1960-tal, teakfanér, 2 iläggsskivor medföljer a 60 cm, höjd ca 73, diameter 120 cm
Märken, repor, ben med skador
851029
2020-12-17