Kista 1800-tal

Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KISTA, allmoge, 1800-tal, välvt lock, beslag och handtag i smide, grönmålad med dekor av blommor, daterad 1840, höjd ca 70, 140x61 cm

Skador, slitage, märken, låst lock, nyckel saknas

851032

2020-12-16