Taklampa Hans Agne Jakobsson

Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, 1900-talets andra hälft, mässing, etikettmärkt, höjd ca 28, diameter 28 cm

Slitage, fläckar, repor, anlupen mässing

851034

2020-12-16