Taklampa Hans Agne Jakobsson

Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, 1900-talets andra hälft, mässing, etikettmärkt, höjd ca 28, diameter 58 cm

Märken, slitage, plastskyyd med skador/ 1 st upphängning saknas

851035

2020-12-16