Fåtölj 1900-talets första hälft

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, klädd i sammet, djuphäftad rygg, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, fläckar

851038

2020-12-16