Soffa Karl Johan stil
2020-12-15
851041
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, Karl Johan-stil, 1900-talets första hälft, björkfanér, längd ca 247, sitthöjd ca46 cm
Märken, slitage, fläckar förekommer