Koppartunna

Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPPARTUNNA, 1800-tal, med lock samt handtag och band i järn nertill, höjd ca 51 cm

Bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage

851054

2020-12-11