Bert Håge Häverö litografier 2 stycken

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (född 1932): (2) Skärgårdsmotiv, signerad Bertil Håge Häverö, numrerade 32/360 samt 55/ 360, färglitografier, ca 34x43 cm

851055

2020-12-10