Astri Bergman Taube, skulptur

Astri Bergman Taube, skulptur
Astri Bergman Taube, skulptur
Astri Bergman Taube, skulptur
Astri Bergman Taube, skulptur
Astri Bergman Taube, skulptur
Astri Bergman Taube, skulptur
Astri Bergman Taube, skulptur
Astri Bergman Taube, skulptur
Astri Bergman Taube, skulptur
Astri Bergman Taube, skulptur
Astri Bergman Taube, skulptur
Astri Bergman Taube, skulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Pojke med kruka, signerad Astri Taube, gjutarmärkt Herman Bergman Fud., patinerad brons, monterad på träsockel, höjd 12,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

851059

2020-12-19