Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
OSCAR STENVALL (Sverige, 1856-1916): Fiskare lagar nät i sjöbod, olja på duk, signerad, bildmått 80 x 100 cm.
Zustandsbeschreibung
Krackelyr, mindre dukskador.
851060
2020-12-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner