Oscar Stenvall

Oscar Stenvall
Oscar Stenvall
Oscar Stenvall
Oscar Stenvall

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

OSCAR STENVALL (Sverige, 1856-1916): Fiskare lagar nät i sjöbod, olja på duk, signerad, bildmått 80 x 100 cm.

Zustandsbeschreibung

Krackelyr, mindre dukskador.

851060

2020-12-18