Lennart Rodhe

Lennart Rodhe
Lennart Rodhe

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): figurkomposition, färgseriegrafi, signerad, daterad 1980, numrerad 67/360, bildmått 67x51 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

851062

2020-12-18