Bläckhorn

Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLÄCKHORN, Kayser, Tyskland, stämplad, försilvrad metall, höjd ca 19 samt 33,5x15 cm

Örnen med genomgående brott på benen, omfattande slitage

851066

2020-12-11