Saltkar, 1900-talets första hälft
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SALTKAR, 1900-talets första hälft, i form av liggande faun med bladformad skål, bronspatinerad metall, monterad på grå marmorsockel, höjd 7, 8 x 8 cm
PROVENIENS: Stopalo
sockel med kantlagning
851068
2020-12-19