Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
BONADSMÅLNING, Dalarna, troligen kring Leksand / Insjön / Ål-Kilen, figurscen, daterad 1839?, uppfodrad på duk, bildmått 107x91 cm, oramad
Lagningar, sprickor, fläckar, skador
851069
2020-12-18