Hans Bohrdt blandteknik

Hans Bohrdt blandteknik
Hans Bohrdt blandteknik
Hans Bohrdt blandteknik
Hans Bohrdt blandteknik

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS BOHRDT (1857 - 1945) , blandteknik, otydl signerad och dat. "Wosterland Sylt 1918", föreställande Solnedgång i vatten, bildmått 67x97 cm

Smärre slitage, fläckar, gulnad

851070

2020-12-08