Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
SKULPTUR, 1800-talets slut, kvinna med blomsterkorg, patinerad brons, höjd 17,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
Spår av förgyllning
851073
2020-12-20