Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DUX, soffa, "Fredrik", 1900-talets fjärde kvartal, skinnklädsel, lösa plymåer i rygg och sits, läng ca 195 cm.
Bruksslitage, fläckar, repor.
851084
2020-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här