Dux "Fredrik"

Dux
Dux
Dux
Dux
Dux
Dux
Dux
Dux
Dux
Dux

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DUX, soffa, "Fredrik", 1900-talets fjärde kvartal, skinnklädsel, lösa plymåer i rygg och sits, läng ca 195 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor.

851084

2020-12-18