Boris Lacroix, bordslampor, ett par
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORIS LACROIX, bordslampor, ett par, Falkenbergs Belysning 1950-60-tal, stomme av mässing, perforerade skärmar lackerade i svart, märkta FLB, höjd 18, längd 34 cm
Smärre slitage, omlackerade skärmar, några smärre bucklor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
851085
2020-12-19