Boris Lacroix, bordslampor, ett par

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORIS LACROIX, bordslampor, ett par, Falkenbergs Belysning 1950-60-tal, stomme av mässing, perforerade skärmar lackerade i svart, märkta FLB, höjd 18, längd 34 cm

Smärre slitage, omlackerade skärmar, några smärre bucklor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

851085

2020-12-19