Satsbord Danmark

Satsbord Danmark
Satsbord Danmark
Satsbord Danmark
Satsbord Danmark
Satsbord Danmark
Satsbord Danmark
Satsbord Danmark
Satsbord Danmark

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1960-tal, Danmark, teak, etikettmärkning Danish Furniture Makers Control, det stora bordets mått höjd ca 50, 57x37 cm

Brukslitage, fläckar, ngt ostadigt

851117

2020-12-09