Taklampor, fönsterlampor, ett par

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKLAMPOR/FÖNSTERLAMPOR, ett par, 1960-tal, stomme av mässing med räfflade rundstavar av klarglas, höjd med kedja/sladd 42 och 71 cm (den kortare går att göra längre)

Mässingen med avvikande nyans, den ena har sladd istället för kedja, smärre bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

851132

2021-02-28