Anders Zorn etsning
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Komposition med två kvinnor vid badet, 1919, signerad i blyerts samt i plåten Zorn och daterad 1919, etsning, 17,3 x 11,9 cm
Ej examinerad ur ram, syraangripen, missfärgningar, gulnad
851146
2020-12-12