Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
ALGOT GALLE (född 1922): Stilleben med frukt, olja på pannå, signerad Galle, ca 19x44 cm
Krakelyr
851154
2020-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här