Algot Galle Stilleben

Algot Galle Stilleben
Algot Galle Stilleben
Algot Galle Stilleben
Algot Galle Stilleben

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ALGOT GALLE (född 1922): Stilleben med frukt, olja på pannå, signerad Galle, ca 19x44 cm

Krakelyr

851154

2020-12-12