Karott med lock silver

Karott med lock silver
Karott med lock silver
Karott med lock silver
Karott med lock silver
Karott med lock silver
Karott med lock silver
Karott med lock silver
Karott med lock silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAROTT MED LOCK, silver, svenska importstämplar, fullmaktstämplad K Andersson, 1900-talets första hälft, längd 25 cm.

Bruksslitage.

851173

2020-12-18