Kärl

Kärl
Kärl
Kärl
Kärl
Kärl
Kärl

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÄRL, 2 st, koppar och mässing, 1900-tal, en av dem med figurscener i relief, höjd 26-31 cm exklusive hänklar.

Bruksslitage, mässingskärlet med bucklor.

851180

2020-12-18