Eugène Marioton, Le couvre-feu

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EUGENE MARIOTON (Frankrike 1857-1922): Le couvre-feu, signerad Ea. Marioton samt numrerad 229, grönpatinerad brons, höjd 35,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

851184

2020-12-19