Samling äldre spel och leksaker

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEL och LEKSAKER, ca 16 delar, bl a kortspel med kärleksfrågor och svar ca sekelskiftet 1900, flera originalkartonger, största L ca 32 cm

Skador, slitage, delar saknas

851212

2020-12-18