Arne Isacsson akvarell

Arne Isacsson akvarell
Arne Isacsson akvarell
Arne Isacsson akvarell
Arne Isacsson akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE ISACSSON (1917-2010): Landskap med hus, signerad och daterad Arne Isacsson 1984, akvarell, ca 36x59 cm

Ej examinerad ur ram

851213

2020-12-13