Stolar 6 stycken
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KAI KRISTIANSEN, stolar, 6 st, modell "Pige", 1960-tal, stomme i magohny, lös sits i läderimitation, välvda ryggstöd i genombrutna pyramidformade armlän, sitthöjd ca 44 cm
Vissa av sitsarna med slitage och enstaka skador
851215
2020-12-08