Stolar 6 stycken

Stolar 6 stycken
Stolar 6 stycken
Stolar 6 stycken
Stolar 6 stycken
Stolar 6 stycken
Stolar 6 stycken
Stolar 6 stycken
Stolar 6 stycken
Stolar 6 stycken
Stolar 6 stycken

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KAI KRISTIANSEN, stolar, 6 st, modell "Pige", 1960-tal, stomme i magohny, lös sits i läderimitation, välvda ryggstöd i genombrutna pyramidformade armlän, sitthöjd ca 44 cm

Vissa av sitsarna med slitage och enstaka skador

851215

2020-12-08