Jörgen Nash färglitografi

Jörgen Nash färglitografi
Jörgen Nash färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÖRGEN NASH (Danmark, 1920-2004): Figurkomposition, signerad och daterad Jörgen Nash 1991, EA 14/25, färglitografi, bildmått ca 57x114 cm

851225

2020-12-08