Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERTO MATTA (1911-2002): Figurkomposition, signerad, 28/150, färglitografi, bladmått 50x65 cm

Gulnad

851226

2020-12-08