Stig Claesson kritteckning

Stig Claesson kritteckning
Stig Claesson kritteckning
Stig Claesson kritteckning
Stig Claesson kritteckning

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008: Utsikt från Söder, signerad och daterad Stig Claesson -78, tusch, bildmått ca 40x50 cm

851232

2020-12-08