Modelljärnväg

Modelljärnväg
Modelljärnväg
Modelljärnväg
Modelljärnväg
Modelljärnväg
Modelljärnväg
Modelljärnväg
Modelljärnväg
Modelljärnväg
Modelljärnväg
Modelljärnväg
Modelljärnväg

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

MODELLJÄRNVÄG, Fleischmann och Lima, set med lok och vagnar, skenor mm, några originalkartonger

Skador, slitage, delar kan saknas

851236

2020-12-18